Bandomoji treniruotė

PAS MUS VISI GAL

  *Vaiko vardas / Pavardė

  *Vaiko amžius

  *Telefonas

  *El. paštas

  *Pamokų tipas

  *Užsiėmimų vieta

  Iš kur apie mus sužinojote

  Žinutė


  TASYKLĖS

  1. Užsiregistravus į užsiėmimus, vieta rezervuojama vienai savaitei nuo registracijos patvirtinimo dienos. Neatvykus nurodytą dieną, vieta užleidžiama kitam dalyviui.
  2. Sudalyvavus vienkartinėje treniruotėje ir norint toliau tęsti užsiėmimus, vienkartinės pamokos mokestis išminusuojamas iš mėnesinio abonentinio mokesčio.
  3. Apie neatvykimą į užsiėmimus reikia informuoti el. paštu.
  4. Apie neatvykimą į pamoką privaloma informuoti likus 2 valandom iki pamokos pradžios. Priešingu atveju traktuojama, kad dalyvis pamokoje dalyvavo.
  5. Praleidus pamokas savaitę ar dvi, jas galima atidirbti su kita grupe iš anksto susitarus (per 4 savaites nuo grįžimo į pamokas dienos).
  6. Praleidus pamokas 3 savaites ir pristačius gydytojo pažymą, abonementinis mokestis mažinamas perpus.
  7. Praleidus pamokas 4 savaites ir pristačius gydytojo pažymą, mokamas tik vietos išlaikymo mokestis (15 €).
  8. Atostogos finansiškai nekompensuojamos.
  9. Abonementinis mokestis mokamas iki 15 einamojo mėnesio dienos už tą mėnesį. Nesumokėjus laiku, mokykla pasilieka teisę vietą užleisti kitam dalyviui.
  10. Standartinį mėnesį sudaro 4 savaitės. Jei mėnuo nestandartinis, mokykla nedidina bei nemažina mėnesinio mokesčio, nes per mokslo metus savaitės išsilygina.
  11. Už pamokas atsiskaitoma grynais pinigais arba pavedimu į mokyklos sąskaitą.
  12. Vienkartinis mokestis mokamas tik už vieną treniruotę ir vietos grupėje negarantuoja. Norint atvykti į vieną užsiėmimą, neperkant abonentinės narystės, privaloma registruotis iš naujo svetainėje užpildant registracijos formą.

  PAS MUS VISI GAL