Vaikų gimnastika

PAS MUS VISI GAL

VAIKŲ
GIMNASTKA

Mes tikime, kad kiekvienas vaikas yra unikalus. Vienas yra savimi pasitikintis, kitas drovus arba ryžtingas, o galbūt mėgstantis viską apsvarstyti. Tačiau viena yra bendra – visi vaikai turi herojaus širdį!

Mūsų treniruotės yra skirtos kiekvienam, neatsižvelgiant į kūno tipą, fizinį ar emocinį pasiruošimą ar kitas savybes.

Mūsų misija – padėti mūsų vaikams atrasti ir išreikšti savo vidinį herojų sportuojant. Leiskitės su savo vaiku į nuotykį! Prisijunkite prie mūsų komandos ir stebėkite, kaip jie skrenda taip aukštai, kaip tik gali!

Treniruotės laikas: 50 min.

KODĖL TĖVAI PARENKA
VAKAMS ŠIAS TRENIRUOTES?

1. Tėvai nori žinoti, kad jų vaikas BUS PRIIMTAS toks, koks yra! Dėl mūsų komandos vertybinio požiūrio, kiekvienas vaikas mums yra svarbus ir vertas vienodai – tiek aukštas, tiek žemas, tiek putlus, tiek (ne)patogus, turintis oficialią diagnozę ar be jos, ar bet koks kitoks – mes besąlygiškai priimame visus.

2. Tėvai nori PADĖTI vaikams surasti ir išbandyti savo kūno ir proto galimybes, o gimnastikos treniruotės puikiai padeda atskleisti vaikų potencialą.

3. Tėvai nori, kad vaikai būtų visapusiškai SVEIKI, o gimnastikos treniruotės suderina fizinį ir holistinį požiūrį į vaikų protinį, emocinį, fizinį lavinimą.

4. Tėvai nori, kad vaikai būtų SAUGŪS! Todėl gali būti ramūs žinodami, kad jų vaikai dalyvauja saugiose treniruotėse su aukščiausios kokybės medžiagomis, profesionaliu sporto inventoriumi ir prižiūrimi trenerio.

VAIKŲ
GIMNASTKA

JAUSTIS LAIMĖTOJU

net pačioje sudėtingiausioje situacijoje.

IŠMOKTI BENDRAVIMO

meno ir kurti stiprius draugystės saitus.

GERINTI FIZINĘ BŪKLĘ

bei tapti stipresniu tiek kūnu, tiek dvasia.

TOBULINTI

savo kūno judesių koordinaciją ir išlaikyti pusiausvyrą.

JAUSTIS LAIMĖTOJU

net pačioje sudėtingiausioje situacijoje.

IŠMOKTI BENDRAVIMO

meno ir kurti stiprius draugystės saitus.

Tad, jei jūs, savo vaikui ieškote atsidavusių ir empatiškų trenerių, jaukios ir saugios erdvės, kurioje vaikas būtų šiltai priimtas neatsižvelgiant į jo ypatumus, mes kviečiame jus atrasti mūsų gimnastikos treniruočių pasaulį, nes čia GALI VISI!

PAS MUS VISI GAL

Tvarkaraštis

AKIMIRKOS IŠ VAIKŲ GIMNASTIKOS UŽSIĖMIMŲ

Kūdikių gimnastika (0,2 mėn.- 3 m.) vyksta kartu su mama ar tėčiu.

Registracija