Dažniausiai užduodami klausimai

PAS MUS VISI GAL

DAŽNAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Tai yra struktūrizuota 45 min. kineziterapinė mankšta, turinti aiškias dalis:

  • pasisveikinimą,
  • pagrindinę dalį,
  • atvėsimą – atsisveikinimą.

Mažyliai prie sistemos pripranta, jiems darosi saugu, o tuo pačiu ir naudinga. Treniruotės metu stiprinami mažylio rankų, kojų, liemens raumenys įvairiais pratimais: ant mažo, didelio gimnastikos kamuolio, čiužinukų, skersinio. Lavinama smulkioji motorika, pusiausvyra, daug dėmesio skiriama plokščiapėdystės prevencijai bei sensorikai, dėmesio koncentravimui.

Su savimi reikia pasiimti paklotuką, kurį tiesite ant kamuolio ir ant kilimėlio.

Pageidautina, kad mažylis bent pusvalandį prieš treniruotę stipriai neprisivalgytų.

Lietuvių, bet esant reikalui, trenerė gali išversti tai, kas yra nesuprantama.

Gimnastikos programa yra sudaryta remiantis sporto trenerių ir kineziterapeutų rekomendacijomis, todėl treniruotė suskirstyta į aiškias dalis:

  • pasisveikinimą
  • pagrindinę dalį
  • atvėsimą- atsisveikinimą

Programa suskirstyta į atskirų fizinių savybių lavinimą pagal mėnesius (pvz. kovas- lankstumo lavinimo mėnuo, balandis – jėgos lavinimo mėnuo ir pan.)

Treniruotėse vaikams nuo 3 metų tėvai nebedalyvauja, tačiau, jei labai nedrąsu ateiti pirmą kartą, tėvelių neišvarome 🙂

45 min. (kūdikiams) ir 50 min. (vaikams nuo 3 metų).

Kviečiame prisijungti į kitą grupę ir treniruotę atidirbti, kad ir kitoje salėje arba likti 2 trenitėms iš eilės. Jei apie ligą pranešimas gautas iki jo likus mažiau, nei 2 val., treniruotė užskaitoma kaip įvykusi

Kūdikiai rengiami patogiai, akcentuojant tai, kad neprirengti vaikučio. Kai mažyliui per šilta, sportuoti jis nebenori. Vaikai nuo 3 metų ateina pabandyti sportiškai aprengti, be avalynės, turėdami gertuvę su vandeniu. Nusprendę lankyti, privalo įsigyti mokyklos aprangą, kuri yra kaip uniforma. Mokykla pati jas siuva ir parduoda (jos kaina 50 eur.), bet labai skatina pirkti ir iš antrų rankų (tam sukurta uždara tėvelių grupė). Mokyklos apranga kiekvienais metais skiriasi pagal spalvą.

PAS MUS VISI GAL