AirGym

PAS MUS VISI GAL

ArGym
TRENIRUOTĖS

AIRGym treniruotės – gimnastika ore ant specialių juostų, kurios atlaiko ir iškelia apie 450 kg kūno svorio. Šios treniruotės tinka tiems vaikams, kurie nori daugiau adrenalino, kitokių pojūčių, savo galimybių įvertinimo ir išbandymų.

Tvarkaraštis

KODĖL VAKAI
RENKASI ŠIAS TRENIRUOTES?

1. Čia vaikai įgyvendina savo svajonę skristi! Specialios minkštos, tvirtos juostos ir treniruočių technika leidžia vaikams atskleisti visą paslėptą jų kūno potencialą. Jie gali tapti tikraisiais ,,ore skraidančiais” herojais.

2. Dėl adrenalino ir svaiginančių pojūčių. Šios treniruotės bene geriausiai padeda pajausti kūno galimybes, išmokti laviruoti aukščiu ir įveikti baimes.

3. “Mama, noriu būti stiprus!”. Treniruotės stiprina visus kūno raumenis, gerina pusiausvyrą ir koordinaciją.

4. “Mama, aš nežinau, kokį sportą rinktis…”. Čia vaikai vienu metu atlieka tempimo, lankstumo, pilates, jėgos ugdymo, pusiausvyros ir laikysenos tobulinimo pratimus.

Tad, jei norite suteikti savo vaikui galimybę patirti adrenalino bangą ir atrasti naujų, įdomių būdų lavinti kūno įgūdžius, ir pamatyti, kaip jūsų vaikas įgyvendina svajonę tapti skraidančiu herojumi, kviečiame į AIRGym treniruotes, nes čia GALI VISI!

PAS MUS VISI GAL

Tvarkaraštis

AKIMIRKOS IŠ AIRGYM UŽSIĖMIMŲ

Vaikų gimnastika ir AirGym treniruotės

Registracija