+370 699 19003
REGISTRACIJA
Mokslo metai mūsų mokykloje prasideda jau rugsėjo 4 dieną!

Stovyklos

 

VASAROS ŠOKIŲ IR GIMNASTIKOS STOVYKLA 2015 06 26- 28 D. TRAKUOSE

Džiaugiamės, kad į vasaros stovyklą birželio mėnesį Trakuose prie mūsų prisijungė ne tik Kūdikių ir vaikų gimnastikos mokyklos auklėtiniai, bet ir tėveliai su vaikais, kuriems smagu savaitgalį praleisti turiningai, sveikai ir svarbiausia- visiems kartu. Šokiais, sportu ir dainom linksminom visą paplūdimį, o kas gali būti smagiau už rimtą gimnastikos pamoką vandenyje?! Dėkojame kempingui „Slėnis“ ir tikimės pasimatyti kitais metais!

IMG_0377 IMG_0391 IMG_0394

IMG_0409 IMG_0411 IMG_0400 (1)

 

 

ŽIEMOS STOVYKLA 2015 02 14- 16 D. IGNALINOJE

2015 metais vasario mėnesį mažieji mokyklos auklėtiniai stovyklavo Ignalinoje. Džiugu, kad prie didelio būrio gimnastikos mokyklos mažylių prisijungė ir vaikučiai, musų mokyklėlės nelankantys. Vasaris kasmet skelbiamas sveikatos mėnesiu, o taip jau susitaikė, kad šventėme ir šv.Valentino dieną, ir Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, žodžiu, švenčių tikrai netrūko, kaip ir gerų emocijų! Visa didelė grupė vaikučių buvo suskirstyta į du būrius- žaliąjį ir oranžinį.  Stovykloje mažieji šoko su mokytoja Gita, galveles mankštino ir kruopščius darbelius atliko su mokytoja Aukse, o gimnastiką atliko su mokytoja Monika. Svečiuose tėveliai ir vėl sėmėsi išminties iš lektoriaus Vaido Arvasevičiaus, kuris taip moka įkvėpti drąsos ir pasitikėjimo mažųjų auklėjime. Ramybės nedavė tik visai šalia tyvuliuojantis baseino vanduo :), bet į Vilnių parvažiavome sveiki ir laimingi, pilni įspūdžių bei jau laukiantys artėjančios vasaros stovyklos! Sustabdytos akimirkos:

 

VASAROS STOVYKLA 2014 06 16- 18 D. TRAKUOSE

2014 metais birželį daugiau nei 20 mamų ir tėčių su mažyliais važiavo į mokyklos organizuotą stovyklą Trakuose, pavadintą „Mažylių šokių ir gimnastikos stovykla“. Nors oras ir nelepino- pūtė stiprus šiaurinis vėjas, gaudėm saulutės spindulius ir džiaugėmės, kad nelyja. Deja, maudymosi reikmenys taip ir liko neišpakuoti (nebent buvo panaudoti viešbučio dušuose 🙂 Nežiūrint į orą, turėjome pakankamai daug veiklos ir judesio: šokome, dainavome, sportavome, vieną vakarą skyrėme savišvietai- svečiuose buvo psichologijos lektorius Vaidas Arvasevičius. Vaikiško klegesio ir šurmulio netrūko, o visa smagi nuotaika atsispindi sustabdytose akimirkose: